Arama Detayları

İNSAN KAYNAKLARI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KARİYER İMKANLARI

Biz birbirimizi “iş ortağı” olarak görürüz. Birbirimize saygı duyarız. Bizler; etik ticaret anlayışı ile toplumlara katkıda bulunmak için çok çalışıyoruz.


BALKAN MOTOR’DA KARİYER

Sektöre liderlik eden BALKAN MOTOR özündeki kültüre sahip çıkarak sürekli geliştirilen işletmesi sayesinde uzun yıllardır varlığını korumakta ve dünyanın her yerine ihracat gerçekleştirerek Türk kalitesi ve üretimi ile herkesi tanıştırmaktadır.

İşe alımlarımızda; şirketimize buradan yapılan tüm başvurular ve açık pozisyonlar için başvurular değerlendirilir. En önemli hedeflerimizden bir tanesi, kurum kültürümüze uygun ve açık pozisyonun gerektirdiği özel yetkinliklere sahip en uygun adayları ailemize kazandırmaktır. Dünya standartlarında gelişim çözümleri, en etkin teknolojik yöntemler ve altyapılarla, çalışma arkadaşlarımızın üretim, Araştırma- Geliştirme ve Satış gibi farklı alanlarda da gelişimine katkı sağlıyoruz. Performansı yüksek arkadaşlarımızın farklı bölümlerde farklı deneyimler yaşamasına ve terfi etmesine de olanak sağlayan İnsan Kaynakları süreçlerimizle içimizden bir çok arkadaşımıza fırsatlar sunuyoruz.

Siz kariyerinizde ilerleme fırsatlarını yakalamak istiyorsanız, Balkan Motor’un bir parçası olmak üzere başvurabilirsiniz.


Başvuru İçin Tıklayınız.